Reguliariai vežame keleivius iš Lietuvos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Liuksemburgą, Prancūziją, Šveicariją, Austriją, Čekiją, Lenkiją. Stipriausiai esame suinteresuoti į Vokietiją - šią šalį renkasi didžiausias srautas tautiečių, todėl dirbame visoje šalyje visomis savaitės dienomis.
  
EuroGo kompanija garantuoja saugią, komfortišką ir greitą kelionę.
 

* Kiekvienas keleivis be papildomo mokesčio yra apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu;

* transportas, apdraustas europiniu draudimu;

* pastoviai atnaujinamas garažas.

 

Mikroautobusai įrengti specialiai šiai sričiai: patogios plačios besilankstančios sėdynės, erdvus salonas, Jums nereikės klausytis priekaištų iš už Jūsų sėdinčio žmogaus, jeigu norėsite atsilenkti sėdynės atlošą ir Jūsų keliai nesirems į priešais sėdinčio žmogaus sėdynę, nes mes apie tai pagalvojome. Mums rūpi kiekvieno kliento komfortas, todėl nuolatos investuojame ir tobulėjame pagal šiuolaikines tendencijas.

Mūsų mikroautobusuose veikia bevielis WIFI internetas, įrengtos kokybiškos vaizdo bei garso sistemos, 220 W rozetės pasikrauti telefoną ar kompiuterį, šildymo sistemos VEBASTO, oro kondicionieriai. Kiekvienam keleiviui pagal pageidavimą vairuotojas paduos pledą, kad kelionė su mūsų kompanija būtų patogesnė ir jaukesnė - ir tai tik apie komfortą.
 
Kad kelionė vyktų sklandžiai ir kiekvienas klientas liktų patenkintas, netaupome, važiuojame tik mokamais keliais.
Visos mašinos stebimos realiu laiku ir dispečeriai rūpinasi maršrutu visos kelionės metu, to pasekoje vairuotojai gali sklandžiai atlikti savo darbą ir maloniai bendrauti su ekipažu.
Kelionės metu kas 2-3 valandas sustojama poilsio aikštelėse.

EuroGo transportas - maloniai laukiame Jūsų!

 

Į Vokietiją važiuojame antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

Į Lietuvą važiuojame pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

Keleivių pervežimas nuo 80€

Keleivių pervežimas į Vokietiją

Grupėms išvykimo laikas derinamas individualiai.